reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fit 2

21 güne varan pil ömrü sunan Samsung Galaxy Fit 2 için indirim fırsatı

Samsung Galaxy Fit 2 modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı yapıldı. 299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 214 TL‘ye satılıyor.

Siyah renkli model için bu fiyat geçerliyken kırmızı renkli modelin fiyatı ise 225 TL.

21 güne varan pil ömrüyle dikkat çeken cihaz, bu süreye hafif bir kullanımda ulaşıyor. Normal bir kullanımda Galaxy Fit 2, 15 güne varan bir deneyim vadediyor. Pil kapasitesi 159 mAh olan bileklikte 1,1 inçlik AMOLED ekran bulunuyor. AMOLED ekran sayesine ekran canlı renkler ve derin siyahlar sunuyor. Piyasadaki diğer cihazlarda olduğu gibi aktivite takibi yapabilen model aynı zamanda nabız ölçümü ve uyku takibi de yapabiliyor.

Hareket halindeyken tüm gün takılabilecek bir şekle sahip olan cihaz stres takibi de yapabiliyor. Stres seviyeni otomatik olarak takip etmek için Samsung Health uygulamasıyla Galaxy Fit 2 cihazını eşleştirmek gerekiyor. Böylece stres yüksek olduğunda nefes alma egzersizleri kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fit 2 suya dayanıklı mı?

iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihaz, 5 ATM sertifikası ile 50 metreye kadar suya dayanıklı. Otomatik olarak beş farklı egzersizi tanıyabilen cihaz, el yıkamayla ilgili bir hatırlatma da sunuyor.

samsung

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin telefonları burada test ediliyor