reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate X2

Huawei Mate X2, sağlamlığıyla beklentileri aşmayı başardı [İzle]

Katlanabilir telefon Huawei Mate X2 modelini bugün bu sefer gündeme getiren JerryRigEverything tarafından yapılan sağlamlık testi oldu.

Türkiye’de satılmayan, satılacağı da düşünülmeyen Android 10’li katlanabilir telefon Huawei Mate X2, en son cihazı Harmony OS 2.0 ile çalışırken gösteren video ile ses getirmişti.

Şimdi ise cihaz için yukarıda izleyebileceğiniz JerryRigEverything videosu geldi. ABD’de satılmayan telefonu 3 bin dolara alarak teste sokan kanal, Mate X2’nin ne kadar sağlam olduğunu gözler önüne serdi.

Kapalı halede bükülme testini rahatlıkla geçen telefon, harika şekilde açık kalde de ters bükülmeye karşı ciddi şekilde dayanıyor. Bu da gerçekten çok dikkat çekici görünüyor. Bunun arkasında Huawei’nin tasarladığı özel menteşe sistemi yer alıyor.

Arasında çok az boşluk olan bu menteşe sistemi, ters bükülmede birbirine dayanarak telefonun öbür tarafa katlanmasını engelliyor. JerryRigEverything, kısa süre önce iki farklı normal oyun telefonunu ikiye bölmüştü.

Katlanabilir yapısına rağmen gerçekten çok sağlam çıkan Huawei Mate X2, bu konuda herkes için oldukça etkileyici bir performans sergilemiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harmony OS 2.0 ile ses getiren Huawei Mate X2 için kısa süre önce 4G sürüm geldi

Hatırlamak adına Huawei Mate X2, 5G sürümüyle gücünü Kirin 9000 5G işlemciden alırken, 4G sürüm ise gücünü normal Kirin 9000 işlemciden alıyor.

Bunun haricinde hiçbir farklı bulunmayan telefonun, Çin’de satılacağı aktarılıyor ancak henüz fiyatı bilinmiyor. Ancak 4G’li sürümün 5G’li sürümden biraz daha ucuz olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı