reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max

256 GB’lık iPhone 12 Pro Max’in fiyatı düştü; işte telefonun yeni fiyatı

iPhone 13 Pro Max şu anda piyasadaki en güçlü iPhone modeli olsa da iPhone 12 Pro Max de sunduğu güçlü performansla halen dikkatleri üstüne çekiyor.

Bugünlerde bir iPhone 12 Pro Max modeli satın almayı düşünüyorsanız telefonun fiyatında indirim fırsatı var. 17.999 TL‘ye satılan 256 GB’lık model indirimle birlikte şu anda 16.399 TL‘ye satılıyor. Telefonun dört farklı renk seçeneği de bu fiyatla satın alınabiliyor.

Modelde Ceramic Shield adı verilen bir koruma bulunuyor. Bu koruma telefonu iPhone 11’lere kıyasla daha iyi koruyor. Telefonun kalbinde 5 nm üretim sürecinden çıkan ilk mobil işlemci A14 Bionic mevcut. Bu ilk olarak yeni iPad Air‘de kullanılan işlemci, hem performans hem de verimlilik konusunda pazarın en iyisi konumunda yer alıyor. iPhone 12 Pro Max kamera performansıyla da göze çarpıyor. 12 megapiksel F1.6 geniş açı, 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı ve 12 megapiksel F2.2 telefoto kameralar telefonda karşımıza çıkıyor. Yeni modellerde optik bozulmaları azaltan 7P lens yapısı kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max büyük sensörüyle daha kaliteli fotoğraflara imkan sağlıyor

12 Pro Max’te yüzde 47 oranında büyütülmüş bir geniş açı kamera sensörü yer alıyor ve “Sensör-Shift” teknolojisi ile üst seviye görüntü sabitleme yapılıyor. Burada direkt olarak sensör hareket ettiriliyor. Telefonda daha büyük bir kamera sensörü kullanılması da özellikle düşük ışıkta kullanıcıların daha kaliteli fotoğraflar çekmesine imkan tanıyor. Telefonda ayrıca Apple ProRAW özelliği de yer alıyor. Bu sayede fotoğraf makinelerinde de olduğu gibi fotoğrafın tüm dinamik aralığı düzenleme için kullanıcıya sunuluyor. Telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
iPhone 12 Pro Max

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti