reklamı kapat

POPÜLER

Bonobo elektrikli bisiklet

85 km menzil sunan Bonobo elektrikli bisiklet için yeni BİM fırsatı [14 Haziran 2024]

Bonobo elektrikli bisiklet BİM’de kampanyalı olarak yeniden satışa sunuluyor. 14 Haziran’da BİM’de satışa sunulacağı açıklanan sıra dışı elektrikli bisiklet uzun pil ömrüyle de çıkıyor.

Kullanıcılar Bonobo elektrikli bisiklet modelindeki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 85 kilometrelik bir menzil değerine ulaşıyor. Pek tabii bu menzil değeri optimum koşullarda elde edilebiliyor. Saatte maksimum 25 kilometre hız sunan elektrikli bisiklet nostalji motosiklet tasarımı,  ayırt edici ve akılda kalıcı görünümüyle öne çıkıyor. Engebeli yollardaki tümseklerin etkisini etkili bir şekilde azaltan çift süspansiyonlu şasi ile daha yumuşak bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor. 7 vitesli bir Shimano vitesin tercih edildiği elektrikli bisiklet dik yokuşları kolay bir şekilde çıkabiliyor. Her türlü arazü koşulu için uygun olan bisiklette 4,5 inç kalın lastikler bulunuyor. Kullanıcılar pedal destek modları arasında geçiş yapabiliyor. 35 kilogram ağırlığındaki bisiklette LCD gösterge ekranı da mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bonobo elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere ulaşabiliyor.250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet önümüzdeki hafta BİM’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ise 49.999 TL olacak. Kullanıcılar elektrikli bisikleti kredi kartlarıyla 9 taksitle temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER