reklamı kapat

POPÜLER

JVC LT-65VAQ345T

65 inçlik JVC LT-65VAQ345T QLED TV için A101 fırsatı [13 Haziran 2024]

A101, JVC LT-65VAQ345T QLED televizyonu yeniden satışa sunuyor. 13 Haziran 2024‘te piyasaya sürülecek televizyon 65 inçlik ekran boyutu sunuyor. Android TV yüklü gelen televizyonda YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Tivibu gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor.

JVC LT-65VAQ345T modelinde Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC LT-65VAQ345T QLED televizyonun A101’deki fiyatı ne kadar?

Dolby Audio ses desteğine de sahip olan televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 26.999 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın