reklamı kapat

POPÜLER

clik
clik
clik
clik
clik
clik

37 dilde eş zamanlı çeviri yapabilen kablosuz kulaklık dil sorununu çözüyor

37 dilde eş zamanlı çeviri yapabilen kablosuz kulaklık Mymanu CLIK güncellenmiş yeni modeliyle dil sorununu rafa kaldırıyor.

Dil sorunu iletişimde ciddi sıkıntılar yaratabiliyor. Bu sebeple pek çok kulaklık üreticisi simultane çeviri yapan kulaklıklar üretiyor. Hatta Google da Pixel Buds modeliyle simultane çeviri özelliğini müjdeledi. Bu alanda çalışmalar yapan bir diğer firma ise Mymanu. Geçmişte CLIK modeliyle karşımıza çıkan firma o modelde bazı küçük değişiklikler yapmış. Değişiklik kendini en çok şarj kutusunda hissettiriyor. Mymanu CLIK + modeli selefi gibi 37 farklı dilde eş zamanlı çeviri yapabiliyor. Ayrıca çevrim dışı olsanız dahi kulaklığı kullanabiliyorsunuz. Aralarında Türkçe’nin de olduğu 37 dile destek veren CLIK + uygulamasıyla basit kullanım sunuyor. Grup konuşmaları da yapabileceğiniz uygulamada konuştuğunuz dili ve çevrilmesini istediğiniz dili seçmeniz yeterli. Daha sonra insanları konuşmaya davet edebilir, konuşmayı yazılı olarak ekranda da görüntüleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu özellik dışında kulaklığı sıradan bir çift kulaklık gibi kullanmak da mümkün. Yüksek ses kalitesi vadeden kulaklığın tamamen kablosuz olduğunu da ekleyelim. Kulaklık üzerinden dokunma, kaydırma gibi hareketlerle şarkıları değiştirebiliyor ve tam kontrol sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca bir de mobil uygulaması bulunan kulaklık kılıfıyla şarj edilebiliyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan kulaklık Indiegogo kampanyasının ardından nihayet yurt dışında satışa sunuldu. Şu an ön siparişte 250 dolardan satılan kulaklık 30 Nisan’da çıktığında fiyatı 320 dolar olacak. Kulaklığın resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Video