reklamı kapat

POPÜLER

henneseyvenomf5teaser
henneseyvenomf5teaser2
henneseyvenomf5teaser3

483 km/s iddiasıyla asfalta çıkacak Hennesey Venom F5’ten son fragman geldi [İzle]

21 Ekim 2017

Dünyanın en hızlı otomobillerinden birisi olarak tanıtılacak olan Venom F5, kendisine belki de en çok yakışan organizasyonlardan birisinde yüzünü gösterecek.

Bugatti ve Koenigsegg’e Amerika’dan gelen bir cevap olarak dünyanın en hızlı otomobilini tanıtma iddiası Venom F5 ile hafta içerisinde gündeme geldi. Hennesey‘in 483 kilometre gibi ciddi sevilere ulaştığı mesajıyla tavan yapan heyecan için artık elimizde bir tarih var. Bu zamana kadar ipucu niteliğinde görsellerle kendisini gösteren Venom F5 bifteğinden gelen son parça en az aracın kendisini kadar etkileyici bir atmosferi beraberinde getirdi.

henneseyvenomf5teaser2
henneseyvenomf5teaser3

Hennesey Venom F5 SEMA 2017’de sahne alacak

Hennesey Venom F5 ile ilgili elimizdeki verileri derlemeden önce çok geciktirmeden sizlerle tanıtım tarihini paylaşalım. Dünyanın en hızlı otomobili olarak tanıtılması beklenen bu canavar 1 Kasım‘da tüm dünyanın karşısına çıkacak. Bu da önümüzde yaklaşık on gün gibi bir sürenin var olduğu anlamına geliyor. Tanıtım gününe kadar elbette yeni görsel ve bilgilerin kendisini göstermesini bekliyoruz lakin şimdilik kısıtlı parçalarla idare etmemiz gerekiyor. Venom F5’in 1.450 beygirin üzerinde güç değeriyle tanıtılmasının neredeyse kesin olduğunu ilk adımda söyleyebiliriz. Şimdilik performans rakamlarıyla ilgili herhangi bir detay olmasa da beklentilerin üç saniyenin altında olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Sonuçta karşımızda bifteği ile ünlü olan Teksas’tan çıkan bir hiper otomobil var. Tadının kötü olabileceğini düşünmek biraz haksızlık olmaz mı? SEMA 2017 kapsamında tanıtılacak olan Venom F5 için takvimleri ayarlamanın zamanı geldi diyerek sizleri kalp atışınızı hızlandıracak teaser ile baş başa bırakalım.

VİDEO

YORUMLAR