reklamı kapat

POPÜLER

hennesey

Hennesey’den saatte 483 kilometre hızla gelen rekor mesajı!

Hennesey Venom F5 için geri sayım devam ederken, markanın resmi kaynaklarından gelen paylaşım “biraz” ses getirecek gibi. Belki de Bugatti için selektör görme vakti gelmiştir.

Evimizde otururken mutfaktan gelen anne yemeğinin kokusuyla gözlerimizin yuvalarından çıkarcasına açıldığı günler… Hayatımızın asla unutulmayacak sayfalarında kendisine yer açar. Kokuyu duyduğumuz andan itibaren içimizde yemeği bir an önce tatma içgüdüsü belirir. İşte tam da buna benzer bir süreci otomobil tutkunları olarak yaşamaktayız ve görünüşe göre bu henüz sonlanmış değil. Hiper otomobil sınıfında bizlere masalsı değerler sunan Bugatti ve Koenigsegg rekabeti yaklaşık iki hafta öncesinde bambaşka bir noktaya taşındı. İlk olarak Bugatti‘nin fitilini ateşlediği 42 saniyelik 0-400-0′ derece savaşına 36,44 saniye ile cevap veren Koenigsegg yüzümüzdeki tebessümü bir anda iki katına çıkartmıştı. Bugünse yeni bir rekorun sinyali Amerika merkezli Hennesey‘den geldi.

Hennesey Venom F5 için geri sayım başladı

Hennesey ekibi, bir süredir ipuçlarını paylaştığı yeni modeli Venom F5‘in tanıtımı için geri sayıma başladı. Çok geçmeden de heyecanının dozajını bambaşka boyutlara çıkartacak bir paylaşımda bulundu. Yeni aracın arkasından ufak da ola bir bölümün yer aldığı tek kare paylaşımında üzerinde “Hız sınırı 483 kilometre” yazan bir tabelaya yer veren marka, tıpkı Koenigsegg’in rekor paylaşımından önce verdi gibi bir mesaj verdi. Geçtiğimiz yıllarda 400 km/s üzeri hızlara çıkmış bir marka olarak bizleri heyecanlandırmayı başaran Hennesey’in, Bugatti’nin 430,9 km/s hız rekorunu geride bırakıp bırakmayacağını bugün içerisinde yapılmasını beklediğimiz tanıtımda göreceğiz. Detaylar için LOG.com.tr’yi takip edebilirsiniz.