reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone
Nothing Phone 2a
Nothing Phone 2a
Nothing Phone 2a
Nothing Phone 2a
Nothing Phone 2a
Nothing Phone 2a
nothing phone
nothing phone
nothing phone
nothing phone

50 MP kameralı Nothing Phone (2a) ile çekilmiş fotoğraflar [Galeri]

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Nothing Phone (2a) ile fotoğraflar çektik. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemesini de paylaşacağımız telefon 50 megapiksellik bir kamera sensörünü bünyesinde barındırıyor.

Standart kullanımda 12 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen Nothing Phone (2a) yüksek detay seviyesi arandığında 50 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar da çekebiliyor. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz telefonlarda olduğu gibi Nothing Phone (2a)’da da bu çözünürlük değeri tercih edildiğinde fotoğrafın boyutu artırıyor. Standart modda çektiğimiz bir fotoğrafın boyutu 3.7 MB iken, aynı karenin 50 megapiksel çözünürlükteki boyutu 8.7 MB. F/1.9 diyaframlı bu kamera hem iyi hem de düşük ışık koşullarında başarılı kareler elde ediyor. Telefonda gece modu özelliği manuel olarak ayarlanamasa da otomatik olarak yapılabiliyor. F/1.9 diyaframlı ana kamera aynı zamanda optik görüntü sabitleme özelliğine de destek veriyor. Üst telefon modellerinde gördüğümüz bu destek fotoğraflarda ve videolarda oluşabilecek sarsıntıları azaltıyor. Telefonda ana kamerayla aynı çözünürlükte olan ultra geniş açı kamera göze çarpıyor. 114 derecelik görüş açısı sunan bu kamerayla daha geniş açıda fotoğraflar çekilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Phone (2a) yüksek çözünürlüklü selfie kamerasıyla da öne çıkıyor

Saniyede 30 kare 4K video da kaydedebilen telefonun ön tarafında 32 megapiksellik kamera kullanılıyor. Arka kamerada olduğu gibi ön kamerayla da detaylı fotoğraflar çekilebiliyor. Önümüzdeki günlerde paylaşacağımız inceleme yazımızda kamera detaylarına daha çok yer vereceğiz. Türkiye’deki başlangıç fiyatı 19.999 TL olan telefonla çektiğimiz fotoğraflara haberin girişinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın