reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Life Q30

60 saat pil ömrü sunan Anker Soundcore Life Q30 için 1.000 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

 - Güncelleme: 18 Nisan 2024 16:05

Anker Soundcore Life Q30 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle göze çarpan kulaklık farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Anker Soundcore Life Q30 kulaklıktaki çift gürültü algılayıcı mikrofon düşük frekanslı ortam sesini yüzde 95’e kadar alıyor ve filtreliyor. Bu sayede kullanıcılar gürültülü ortamlarda dinledikleri müziklere veya podcast’lere daha iyi odaklanabiliyor. Kulaklıktaki gürültü engelleme özelliğinde 3 farklı kullanım modu bulunuyor. Ulaşım uçak motoru gürültüsünü en aza indiriyor, Dış mekan trafiği ve rüzgarı azaltıyor ve iç mekan, arka planda konuşan insanlarla meşgul ofislerin sesini azaltıyor. 40 mm’lik sürücüleri bünyesinde barındıran kulaklık bu sayede güçlü ve kaliteli bir ses performansı vadediyor. Cihaz gelişmiş netlik için 40 kHz’e kadar uzanan güçlü bas ve net tiz üretiyor. Gürültü engelleme modu açıldığında 40 saate kadar kullanım imkanı sunan kulaklık standart çalma modunda 60 saate kadar pil süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Life Q30 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar kulaklığı 5 dakika şarj ettiğinde 4 saatlik bir kullanım imkanına sahip olabiliyor. Konforlu bir deneyim için hafızalı ve köpük dolgulu kulaklığın fiyatı 3.499 TL‘den 2.499 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı ayda 440 TL ödeyerek kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER