reklamı kapat

POPÜLER

HYTE

HYTE imzalı etkileyici PC kasaları Türkiye’de artık resmi garantili olarak satılaca

 - Güncelleme: 18 Nisan 2024 15:18

HYTE imzalı etkileyici PC kasaları Türkiye’de artık resmi garantili olarak satılacak. Bunun arkasında Gaming.Gen.TR / Beta Oyun Teknoloji A.Ş. yer alıyor.

Bu konuda yapılan resmi açıklamada şunlara verildi: “Gaming.Gen.TR / Beta Oyun Teknoloji A.Ş. güvencesi ile yenilikçi PC donanımı ve oyuncu ekipmanları markası HYTE markasının Türkiye’de olduğunu duyurdu. Bu iş birliği ile Gaming.Gen.TR, oyun topluluğuna sıra dışı ve yenilikçi ürünler sunarak oyun deneyimini yeni zirvelere taşımayı hedefliyor. HYTE, PC donanım inovasyonunun kalbi ve ruhunu temsil ederken, oyunun sadece bir performans artışından çok daha fazlasını ifade ettiğine inanıyor. Marka, oyun ve performansı yeni zirvelere taşımaktan, ekranda heyecan verici yeni deneyimler sunmaya kadar her detayı titizlikle ele alıyor. HYTE, PC kurma macerasını eğlenceli ve etkileşimli bir süreç haline getirerek, oyun oynama ve teknoloji ile etkileşiminizi tamamen yeniden şekillendiriyor. Gaming.Gen.TR CEO’su, iş birliği hakkında şunları söyledi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“HYTE gibi yenilikçi ve sıra dışı bir markayı Türkiye’deki oyuncularla buluşturacak olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. HYTE’ın oyun dünyasına getirdiği taze bakış açısı ve kaliteli ürün yelpazesi, Gaming.Gen.TR’nin oyun tutkunlarına sunduğu deneyimi zenginleştirecek.” HYTE, sanatsal tasarımlara sahip ürünler yaratarak, hem yeni başlayanlara hem de deneyimli kullanıcılara hitap ediyor. Markanın amacı, bilgisayarınızın sizin kadar güçlü ve benzersiz olması gerektiğine inanmak ve buna yönelik ürünler geliştirmek.

“Oyun sadece güç düğmesine bastığınızda gerçekleşmemeli. Sonuçta, yolculuk eğlencenin yarısıdır.” diyen HYTE, oyun ve teknoloji tutkunlarını bir sonraki macerasına davet ediyor. Gaming.Gen.TR’de HYTE’ın heyecan verici ve oyun severlerin PC kurma ve kullanma deneyimlerini yeniden tanımlamalarına olanak sağlayacak ürünlerini link üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaming.Gen.TR’de başlangıç olarak, HYTE’ın LCD panelli oyuncu kasaları ve aksesuarları bulunuyor ve ilerleyen süreçte birçok ürünü görebileceğiz.” Satılan ürünlere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

HYTE gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER