reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Life Q30

60 saat pil ömrü sunan Anker Soundcore Life Q30 kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Aralık 2023]

Anker Soundcore Life Q30 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kulaklık hibrit aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Anker Soundcore Life Q30 kulaklıktaki çift gürültü algılayıcı mikrofon  düşük frekanslı ortam sesini yüzde 95’e kadar alıyor ve filtreliyor. Bu sayede kullanıcılar gürültülü ortamlarda dinledikleri müziklere veya podcast’lere daha iyi odaklanabiliyor. Kulaklıktaki gürültü engelleme özelliğinde 3 farklı kullanım modu bulunuyor.  Ulaşım uçak motoru gürültüsünü en aza indiriyor, Dış Mekan trafiği ve rüzgarı azaltıyor ve İç Mekan, arka planda konuşan insanlarla meşgul ofislerin sesini azaltıyor. 40 mm’lik sürücüleri bünyesinde barındıran kulaklık bu sayede güçlü ve kaliteli bir ses performansı vadediyor. Cihaz  gelişmiş netlik için 40 kHz’e kadar uzanan güçlü bas ve net tiz üretiyor. Gürültü engelleme modu açıldığında 40 saate kadar kullanım imkanı sunan kulaklık standart çalma modunda 60 saate kadar pil süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Life Q30 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar kulaklığı 5 dakika şarj ettiğinde 4 saatlik bir kullanım imkanına sahip olabiliyor. Konforlu bir deneyim için hafızalı ve köpük dolgulu kulaklığın fiyatı 2.999 TL‘den 2.499 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar kablosuz kulaklığı ayda 441 TL ödeyerek

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın