reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

6,5 inçlik iPhone X Plus ve 6,1 inçlik iPhone 9 yanyana görüntülendi

Apple ile ilgili yaptığı tahminlerle tanınan Benjamin Geskin, Apple’ın merakla beklenen yeni telefonlarının maketlerini gözler önüne serdi.

Advertisement

Fotoğraflara bakıldığında 6,5 inçlik iPhone X Plus ile 6,1 inçlik LCD ekranlı iPhone modeli karşımıza çıkıyor. Yayınlanan fotoğrafların tanıtımdan sadece birkaç ay öncesinde gelmesi telefonların gerçek olma ihtimalini artırıyor. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonların iPhone X ile benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2018 iPhone’ların satış fiyatları ne olacak?

Paylaşılan son bilgiler gerçeğe dönüşürse en uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone 9 olacak. LCD ekranlı iPhone 9’un yurt dışındaki satış fiyatının 700 dolar olacağını söyleyen kaynaklar, OLED ekranlı iPhone 9 Plus’ın ise 1.000 dolardan piyasaya sunulacağını söylüyor. iPhone X’un güncellenmiş versiyonu iPhone X (2018)’in 900 dolardan, iPhone X Plus’ın ise 1.100 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor. iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7 ve iPhone SE’nin beklenen satış fiyatları ise sırasıyla şöyle; 600 dolar, 570 dolar, 450 dolar ve 350 dolar. iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlgili Video

En yeni iPhone’ları gördünüz mü?