reklamı kapat

POPÜLER

Vestel 70QA9700

70 inçlik Vestel 70QA9700 QLED TV için indirim fırsatı [Nisan 2024]

Vestel 70QA9700 televizyon için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. 70 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon büyük ekran boyutuyla göze çarpıyor.

Akıllı özelliklerle de göze çarpan Vestel 70QA9700 modelinde akıllı telefonlarda veya tabletlerde olduğu gibi popüler video servisleri de izlenebiliyor. Bu uygulamalar arasında Netflix ve Amazon Prime Video gibi video uygulamaları yer alıyor. Toshiba televizyonun ekran çözünürlüğü ise 4K. Video servislerindeki 4K içerikleri izlemeye olanak sağlayan televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor. Android TV yüklü gelen televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar da yüklemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vestel 70QA9700 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dolby Atmos, DTS Virtual X ve  DTS X gibi teknolojiler  İki adet 12 watt gücünde hoparlörlerle güçlü bir ses performansı da elde edilebiliyor. Tlevizyonun fiyatı 30.436 TL‘den 29.968 TL‘ye gerilemiş durumda. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.

Vestel

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın