reklamı kapat

POPÜLER

Vestel 70UA9630

70 inçlik Vestel 70UA9630 için 11.000 TL’lik indirim fırsatı [Nisan 2024]

Vestel 70UA9630 televizyon için kampanya var. 70 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda Android işletim sistemi bulunuyor. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi televizyona uygulamalar yüklenebiliyor.

Vestel 70UA9630 modelinde YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor.  Cihazda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Kumandanın üzerinde yer alan sesli komut tuşu ile televizyondaki uygulamaları açıp kapatabiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor. Televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar 4K Ultra çözünürlük desteğiyle izlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vestel 70UA9630 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 34.999 TL olan yerli üretim televizyon modelinin indirimli fiyatı ise 23.998 TL . Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. . Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz.

vestel

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın