reklamı kapat

POPÜLER

Vestel 55UA9631

Vestel 55UA9631 4K TV için 5.700 TL’lik indirim fırsatı [Ocak 2024]

Vestel 55UA9631 televizyon için bir indirim fırsatı var. 4K çözünürlük desteğine sahip olan televizyon Full HD’den daha yüksek çözünürlük kalitesi sunuyor. Android TV desteğiyle gelen televizyonda Disney+, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video , Spotify ve daha bir çok uyguluma kullanılabiliyor.

Akıllı telefonlarla veya tabletlerle kontrol edilebilen Vestel 55UA9631 modelinde Android TV platformunda bulunan oyunlar da oynanabiliyor. Cihazda bununla birlikte Chromecast built-in özelliği de var. Bu destek mobil cihazlardan veya dizüstü bilgisayarlardan YouTube, Netflix, Spotify,  Amazon Prime Video ve birçok Chromecast tabanlı uygulamalarda izlenen içerikleri Vestel Android TV’ye yansıtmaya imkan tanıyor. Kumandanın üzerinde yer alan sesli komut tuşu ile televizyon kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar televizyondaki uygulamaları sesle açıp sesle kapatabiliyor. Televizyon Dolby Vision özellğine de destek veriyor. Bu özellik  sayesinde genel resim kalitesinde gözle görülür bir nitelik artışı oluyor. Televizyonda bulunan Dolby Atmos ise çevresel ses deneyimine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vestel 55UA9631 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Bluetooth özelliğine de destek veren televizyona bu sayede kablosuz klavyeler de bağlanabiliyor. Resmi satış fiyatı 21.199 TL olan televizyon bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 15.499 TL‘ye temin edilebiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla 4 aya varan taksit imkanıyla da satın alınabiliyor.

vestel

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER