reklamı kapat

POPÜLER

Bluboo S3

8.400 mAh kapasiteli akıllı telefonla pil ömrü derdine son [Video]

Hong Kong’lu telefon üreticisi Bluboo, yeni akıllı telefonuyla pil ömründen şikayetçi kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor. Uygun fiyatı ve devasa büyüklükteki pil kapasitesiyle göze çarpan telefon, 18:9 en boy oranlı FHD+ 6 inçlik ekranla geliyor.

Üst ve alt çerçevelerin oldukça ince olduğu telefonda Sharp imzalı bir panelin tercih edildiğini söyleyelim. Daha konforlu bir kullanıcı deneyimi için arka tarafı piramit bir dokuya sahip olan telefonda 1,5 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek 6750 işlemcisi kullanılıyor. Bu işlemciye 4 GB’lık RAM’in eşlik ettiği telefonun dahili depolama kapasitesi ise 64 GB. Bu hafızayı yetersiz bulan kullanıcılar için telefon 256 GB’a kadar microSD kart desteği de sunuyor. Bluboo S3’ün arka tarafına bakıldığında ise çift arka kamera göze çarpıyor. Samsung imzalı 21 megapiksel kameraya 5 megapiksel kameranın eşlik ettiği telefonun ön tarafında selfie çekimler için 13 megapiksel kamera mevcut. Bu arada belirtmekte yarar var. Telefonun arkasında yer alan çift kamera sayesinde fotoğraflarda arka plan bulanıklaştırması yapabilmek mümkün.

Akıllı telefon devasa büyüklükteki pil kapasitesiyle rakiplerine gözdağı veriyor

Bluboo S3, bünyesinde barındırdığı 8.500 mAh kapasiteli pille farkını ortaya koyuyor. Şirketin belirttiğine göre telefon tam dolu pille 6 güne varan pil ömrü vadediyor. 12V/2A hızlı şarj desteği sunan telefonun pilinin 0’dan 100’e 2.5 saat gibi bir sürede dolduğu belirtiliyor.

Video