reklamı kapat

POPÜLER

8 bin dolarlık gerçek boyutlu Batman figürü

Batman V Superman: Dawn of Justice filmini nasıl bir sabırsızlıkla bekliyorsunuz ya da serinin ne derece hayranısınız bilmiyoruz. Ancak Hot Toys’un 2,2 metrelik Batman figürünü gerçekten salonunuzda istiyorsanız para biriktirmeye başlasanız iyi olur.

Koleksiyon yapanların gerçekten iyi bildiği bir şey varsa o da figürlerin ne kadar kıymetli olduğu. Ev temizlenirken zarar gelmesin diye özel cam dolaplara yerleştirilen ve sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon figürlerine değinmiyoruz bile. Öyle bir şey ki bir noktadan sonra hayranı olduğunuz serinin figürünün evinizde bulunmaması sizde bir eksiklik yaratıyor. Bu sebeple eminiz ki Batman V Superman filmini sabırsızlıkla bekleyen hayranlar Hot Toys’un ürettiği 1/6’lık ölçülerle hazırlanan Batman ve Superman figürlerini almayı çoktan planladı bile. Ancak Hot Toys‘un daha büyük planları var.

Ben Affleck‘i ne kadar seviyorsunuz bilmiyoruz ancak umarız evinize 2,2 metre boyundaki Ben Affleck’in Batman’inin figürünü koyacak kadar seviyorsundur çünkü Hot Toys sizin için bu gerçek boyutlu figürü satışa çıkarmaya hazır. Standı olmadan yaklaşık 1,95 metre olan figür artık figürlüğü de aşmış adeta bir heykel. Üstelik sadece sergilenmek için beklemiyor, gözleri de parlayarak geceye korku salıyor!

Tabii büyük figür büyük sorumluluk getirir. Hot Toys’un gerçek boyutlu Batman figürünün fiyatı 8 bin dolar. Şimdilik sadece Batman’n gerçek boyutlu figürünün ön siparişte olduğunu hatırlatalım. Superman ve Wonder Woman gelir mi bilemeyiz ancak üçlüyü beraber almak isteyenlerin cüzdanları bu adaletsizlikle başa çıkamayabilir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“8 bin dolarlık gerçek boyutlu Batman figürü” için bir cevap

  1. UU dedi ki:

    Demir Döküm’e mi yaptırmışlar? Dünyanın en kötü Batman kostümü…