reklamı kapat

POPÜLER

Acer T2 serisi monitörler Red Dot tasarım ödülü kazandı

Acer‘ın T2 serisi dokunmatik LED monitörleri, ürün tasarımında ödül aldı. Red Dot Ödülü Almanya’da Design Zentrum Nordrhein Westfalen için 37 tasarım uzmanından oluşan bir jüri tarafından, uluslararası bir yarışma sırasında yıllık olarak veriliyor. 19 farklı kategoride 4662 başvuru alan jüri üyelerine bu yıl ilk kez tasarım gurusu Jimmy Choo da dahil oldu.

Acer’ın T2 serisi dokunmatik LED monitörleri, Red Dot ödülü ile birlikte Tayvan Mükemmellik Ödülü‘nün de sahibi. Tasarımcılara, mühendislere ve teknoloji meraklılarına hitap eden monitörler, ergonomi ve akıllı görüntüleme açılarından dolayı yeni standartları ortaya koyuyor. 23 inç ve 27 inç ekran boyutu seçeneklerine sahip olan monitörler, gümüş rengi asimetrik bir ayakla geliyor. Acer T2, uzun süreli kullanımlarda, en konforlu dokunmatik kullanım için kullanıcıların açıyı 30 dereceden 80 dereceye kadar ayarlayabilmesine olanak tanıyor. 10 nokta çoklu dokunmatik ekranlı monitörün siyah, süper ince çerçevesi, tabana kadar uzanan kenardan kenara camla kaplı. Full HD görüntü kalitesini kullanıcılara sunan monitörün bağlantı noktaları arasında ise DVI, HDMI ve USB 3.0 mevcut. Acer T2 serisi monitörler 599 dolar+kdv’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.

Red Dot ödül töreni, 1 Temmuz 2013 tarihinde, Almanya Essen’deki Aalto Theater‘da binden fazla misafirin önünde gerçekleştirilecek. Törenin ardından Acer T2 monitörleri 2-28 Temmuz tarihleri arasında Red Dot tasarım müzesinde ve çevrim içi olarak www.red-dot.de adresinde görülebilir.

Acer T2
Acer T2
Acer T2

YORUMLAR