reklamı kapat

POPÜLER

orsche Design Acer Book RS
Porsche
Porsche

Porsche Design Acer Book RS’e Red Dot’tan ”En İyinin En İyisi” ödülü

Porsche Design Acer Book RS ve uyumlu aksesuarı Porsche Design Acer TravelPack RS, ürün tasarımı kategorisindeki en yüksek ödül olan Red Dot: En İyinin En İyisi ödülünü kazandı.

Acer Inc. BT Ürünleri Bölümü Endüstriyel Tasarım Başkan Yardımcısı Asistanı Seji Peng, “Red Dot’ın verdiği en yüksek ödül olan En İyinin En İyisi’ni almaktan dolayı son derece memnunuz. Porsche Design Acer Book RS, titiz mühendislikle işlevselliği geliştirme üzerine net bir tasarım felsefesinin ürünü. Temel tasarım öğeleriyle gelişmiş teknolojileri buluştururken, insan ve teknoloji arasındaki sınırları kaldırmaya yönelik adanmışlığımızın da bir başka örneği” şeklinde konuştu.

Porsche Design Tasarım Direktörü Christian Schwamkrug ise, “Otomotiv endüstrisindeki üstün teknik çözümlerden ilham alan bilgisayar, tasarım ve üretim kalitesindeki zirveye ulaşıyor. Magnezyum ve alüminyum gibi kaliteli materyallerin karbon fiberle kaplanması, üretimde en üst düzey hassasiyetin bir göstergesi. Dizüstü bilgisayar, detaylara yönelik üstün ilginin sonucunda eşsiz bir estetik duruş sergiliyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Porsche Design Acer Book RS sunduğu güçlü özelliklerle de dikkat çekiyor

Acer Book RS, 11. nesil Intel Core i7 işlemcisi, NVIDIA GeForce MX350 grafik kartı, 16 GB belleği ve 1 TB SSD depolamasıyla 17 saate varan pil ömrü vadediyor. Cihaz yüzde 90 ekran gövde oranı, Antimikrobiyal Corning Gorilla Glass kaplı 14 inç FHD IPS dokunmatik ekranı ve sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kaplamasıyla dikkat çekiyor. Bilgisayarın fiyatı ise 17.999 TL.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın