reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Acun Ilıcalı
OPPO

Acun Ilıcalı ve çocuklarının yer aldığı OPPO reklamının kamera arkası yayında

 - Güncelleme: 02 Eylül 2020 12:32

OPPO, geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı‘nın yer aldığı reklamı paylaşmıştı. Acun Ilıcalı ve çocuklarının yer aldığı reklam izleyicilerin ilgisini çekmişti. OPPO şimdi de reklamın kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Tüm önlemlerinin alındığı reklam çekiminde sosyal mesafe kuralına uyularak ve Reklamcılar Derneği’nin yayınladığı ‘Reklam Filmi Yapım sürecinde Covid-19 Salgınına Karşı Çalışma İlkleri ve Tedbirleri Kılavuzu dikkate alınarak ilerlendi.

“Hayatım Benim Koleksiyonum” konsepti çerçevesinde çekilen reklam filmindeki tüm sahneler Acun Ilıcalı’nın hayatını yansıtan karelerden oluşuyor. Reklamın Acun Ilıcalı’nın futbol merakı ve motorlara olan ilgisi kapsamında hazırladığı belirtiliyor.

Acun Ilıcalı ile beraber kamera karşısına geçen kızları Yasemin ve Melisa’nın sahneleri ise reklam filminin en hızlı ve tekrarsız çekilen bölümlerinden olduğu dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 3 Pro modelinin sunduğu özellikler

OPPO Reno 3 Pro gücünü Mediatek Helio P95 işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor. 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri yer alan telefon, önünde tam 44 megapiksel F2.4, 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan çiftli kurulum taşıyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera yer alıyor. Burada 13 megapiksel 2x telefoto + 64 megapiksel ana, 2 megapiksel mono, 8 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor.

6,5 inç Super AMOLED 20:9 Full HD+ bir ekrana sahip olan Reno 3 Pro, dahili depolamasını microSD üstünden artırabiliyor. Reno 3 Pro hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ailede Reno3 Pro haricinde karşımıza çıkan Reno3 hakkındaki detayları ise buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlgili video

İLGİLİ HABERLER