reklamı kapat

POPÜLER

OPPO

Acun Ilıcalı’lı yeni OPPO reklamı geliyor

OPPO, Acun Ilıcalı ile gerçekleştirdiği reklam kampanyasına bir yenisini daha ekliyor. Reno 3 serisi ile Acun Ilıcalı ile bir iş birliğine imza atan OPPO, Reno 4 serisinde de ünlü isimle çalıştı.

‘Hayatım Benim Koleksiyonum’ çatı stratejisinin devam filmi olma özelliğini taşıyan yeni reklam kampanyası, ‘En Canlı Anlar Koleksiyonda Yaşar’ mottosuyla hazırlandı. OPPO ve Karbonat iş birliğinin 2020 yılında gerçekleştirilen ikinci büyük projesi olan reklam filmi, Kala Film’den Turgut Akaçık yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filmi 19 Ekim’de kanallarında ve dijital platformlarda yayında olacak. Bu reklam filminde Acun Ilıcalı’nın çevresinde meydana gelen, dinamik, şaşırtıcı ve eğlenceli anlar izleyicilerle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 4 ailesi hızlı şarj ve kameralarıyla göze çarpıyor

Reno 4 Serisi; Reno 4 Pro, Reno 4 ve Reno 4 Lite olmak üzere üç farklı modelle birlikte geliyor. Bilinen tüm ortak özelliklere sahip olan bu üç üründen her biri aynı zamanda kendi avantajlarını da sunuyor. Reno 4 Pro, sadece 36 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabiliyor. Telefondaki 65 Watt SuperVooc 2.0 teknolojisi gerçekten de dikkat çekiyor. Reno 4 Lite ise ikisi önde yer alan altı yapay zeka özellikli kamerasıyla fark yaratıyor.

İlginizi çekebilir

Ilıcalı ve çocuklarının yer aldığı OPPO reklamı