reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı OPPO

Acun Ilıcalı, OPPO’nun yeni reklam yüzü oldu

Daha önceden ünlü şarkıcı Sıla ila çalışan OPPO, Reno3 Serisi‘nin reklam çekimleri için Acun Ilıcalı ile iş birliği gerçekleştirdi.”Hayatım Benim Koleksiyonum” başlığını taşıyan reklam kampanyasında, Acun Ilıcalı kızlarıyla birlikte kamera karşına geçti.

OPPO’nun yeni kampanyası, modern insanların birer “dijital koleksiyoner” olma fikrine dayanıyor. OPPO, insanların çektikleri fotoğraflarla ve kaydettikleri videolarla sadece anılarını değil kendi koleksiyonlarını biriktirdiklerini belirtiyor. Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin reklam filminin finalinde kullanıcıları bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı, kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçiyor. Acun’u ve kızlarını birlikte dans ederken ve eğlenceli videolar çekerken görülüyor. 48 MP 4’lü arka kamera ve toplamda 108 megapiksellik görüntü kalitesi sağlayan OPPO Reno 3 Serisi, kamera performansı haricinde tasarımıyla da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 3 Pro sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Reno 3 Pro gücünü Mediatek Helio P95 işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor. 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri yer alan telefon, önünde tam 44 megapiksel F2.4, 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan çiftli kurulum taşıyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera yer alıyor. Burada 13 megapiksel 2x telefoto + 64 megapiksel ana, 2 megapiksel mono, 8 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. 6,5 inç Super AMOLED 20:9 Full HD+ bir ekrana sahip olan Reno 3 Pro, dahili depolamasını microSD üstünden artırabiliyor. Reno 3 Pro hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.