reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Sıla

Sıla, Türkiye’de OPPO reklam yüzü oldu [Video]

OPPO, Türkiye pazarında daha güçlü hale gelmek adına adımlar atmaya devam ediyor. Bu noktada Sıla ile A9 2020 ve A5 2020’nin tanıtımı için özel bir reklam kampanyası hazırlandı.

Firmadan yapılan açıklamaya göre OPPO A9 2020 ve A5 2020’nin tanıtımı için hazırlanan yeni reklam kampanyası yayına girdi. Markanın reklam yüzü olan Sıla’nın başrolde olduğu kampanya, “Onun Yeteneği #SeninYeteneğin” başlığını taşıyor. Eğlenceli senaryosu ve farklı mekanlarda çekilen etkileyici görüntüleriyle dikkat çeken reklam kampanyasında; profesyonel fotoğraflar çekebilmek uğruna Sıla’nın müzik kariyerine bile ara verme noktasına geldiği görülüyor. Reklam filmi için “Sıla, hem kendi yeteneğiyle hem de OPPO’nun en son teknolojilerle geliştirilen kamerasıyla harika fotoğraflar çekerek bir sergi açma noktasına kadar geliyor” açıklaması yapılıyor. Çekimlerinin Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 3 günde gerçekleştirildiği söylenen kampanya, Havas İstanbul imzası taşıyor. Prodüksiyon sürecini ise Kala Film’in üstlendiği verilen bilgiler arasında yer alıyor. Yıl boyunca çeşitli dijital mecralarda entegre bir şekilde ilerleyecek olan kampanyanın yepyeni sürprizleri, söylendiği kadarıyla sıkı OPPO ve Sıla takipçilerini bekliyor.

OPPO ile Sıla ortaklığı önemli görünürken, firma kısa süre önce daha büyük bir adım attı

Şirket kısa süre önce müşterilerine daha hızlı ve kapsamlı bir çözümler sunabilmek için şimdiye kadar global ofisinden destek alarak verdiği çağrı merkezi hizmetini Türkiye’ye taşıdı. Bu güzel hamle sonrasında kullanıcılar OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ne “0850 433 67 76” numaralı hattan ulaşabilecek.