reklamı kapat

POPÜLER

adobe revel

Adobe Revel artık Android’de

Fotoğraf ve videoları eşzamanlamak için kullanılan en popüler uygulamalardan biri olan Adobe Systems Revel, iOS işletim sistemiyle çalışan cihazların ardından artık Android‘le çalışan cihazlarda da kullanılabilecek.

Fotoğraf ve videoları yüklemenize olanak tanıyan bir servis olan Revel daha önce Adobe Carousel adını taşıyordu. Söz konusu uygulamayla yüklediğiniz fotoğrafları ve videoları düzenleyerek albümler oluşturabiliyor ya da bu dosyaları grup kütüphanelerinde diğer içeriklerle sınıflandırabiliyorsunuz. Bununla birlikte dahili araçlar üzerinden bu dosyaları galeriler halinde ya da sosyal ağlar aracılığıyla da paylaşabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Express‘in filtreleme, kırpma gibi araçlarıyla düzenleme olanağına da sahip olan Revel uygulamasında ayrıca Revel Photoshop Elements, Premiere Elements ve Lightroom‘daki bazı işlevlerden de yararlanılabiliyor.

Uzun zamandır yalnızca iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen Revel ilk olarak iPad kullanıcıları için piyasaya sürülmüştü. Geçtiğimiz salı günüyle birlikte Revel artık yeni Android uygulaması sayesinde hitap ettiği kullanıcı sayısını oldukça arttırmış oldu. Kullanıcılar yeni Android uygulamasında da iOS’ta olduğu gibi Adobe ID, Google+ ya da Facebook hesaplarıyla giriş yapabilecekler.

Adobe Revel’in Android uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.