reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 3

AirPods 3 için ortaya çıkan en son taslak tasarım görselleri

Teknoloji devi Apple, çok yakında yeni AirPods’lar tanıtacak. Bunlardan birisi de olası adıyla AirPods 3 olacak. Peki sürüm nasıl görünecek?
GizmoChina‘ya gelen son taslak tasarımlar AirPods 3’ün tasarımını karşımıza getiriyor. Artık satışa çıkacak son tasarımın hemen hemen böyle olduğu iddia ediliyor. 23 Mart tarihinde görücüye çıkması beklenen ürün, haznesiyle beraber AirPods Pro’yu andıran bir tasarıma sahip ve daha önce duyduğumuz kadarıyla istenirse silikon uç ile istenirse de silikon uç olmadan kullanılabilecek. Yani kulaklık istenirse AirPods Pro gibi kulak içi formunda, bunu sevmeyenler tarafındansa orijinal AirPods formunda kullanılabilecek. Bu eğer gerçekse gerçekten güzel duruyor çünkü birçok kişi silikon başlıklı kulak içi kulaklıkları çok da sevmiyor. AirPods ile AirPods Pro arasında bir hibrit gibi olacak AirPods 3 için ses kalitesi tarafında dev bir artış getirmeyecek, gürültü engelleme yapamayacak ancak uzamsal ses desteğini getirecek bilgisi veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 uzun süredir merak ediliyor

AirPods Pro’daki sensörleri AirPods 3’e aktaracağı belirtilen Apple, yeni çip ile beraber kulaklık ile sağlık konusunda da bir adım atabilir. Ancak bunun kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Hepsine ek olarak AirPods 3’ün iki farklı boyutta gelme ihtimali de bulunuyor. Bu da eğer gerçek olursa güzel duruyor. Düşük bir ihtimal de olsa farklı renklerde gelme durumu bulunan kablosuz kulaklık için fiyatın 200 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’lerin LiDAR sistemine yakında bakın