reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3

Akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 3’ün satış fiyatı ortaya çıktı

Xiaomi‘nin dün resmi olarak geleceğini duyduğumuz yeni akıllı bilekliği Mi Band 3, bugün satış fiyatıyla karşımıza çıktı. Karşımızda bekleyenleri memnun edecek bir etiket bulunuyor.

Merak edilen Xiaomi Mi Band 3, resmi olarak 31 Mayıs etkinliğinde lanse ediliyor. Bu etkinlikte Mi 8 ve Mi 8 SE modellerini de tanıtmaya hazırlanan firma, yeni bilekliğine yaklaşık 26 dolar fiyat etiketi koymuş durumda. Kısa süre önce resmi satış kanalında görülen cihaz, fiyat performans konusunda sınırları zorlayacak gibi görünüyor. Bu fiyat bekleyenler için çok iyi görünürken, firmanın yeni ürünüyle Mi Band 2 ile ulaştığı satış başarısını katlaması bekleniyor. Sızan kullanıma kılavuzunda gördüğümüz üzere Mi Band 2‘yle neredeyse aynı görünen yeni akıllı bileklik, farkını dışa taşan yuvarlak hatlı ekran bölümüyle koyuyor. Şirket CEO’sunun Black Shark etkinliğinde taktığını yeni itiraf ettiği ürün, bünyesinde daha geniş bir dokunmatik OLED ekran barındırıyor. İlk modelin üzerine teknik anlamda büyük artılar koymayan bilekliğin, Bluetooth 4.2, GPS ve NFC‘ye sahip olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Üzerindeki ekranda artık çok daha fazla kaydırma / kontrol hareketi sunacak denilen bileklik, bildirim konusunda da ciddi yenilikler getiriyor. Kişiler gelen bildirimler arasında gezebiliyor ve artık gerçek bir menü sistemi karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi Band 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3 daha çok yazılımıyla fark yaratacak

Bu da mevcut tasarımını beğenenler içi güzel duruyor. Yeni özellikleriyle akıllı saatlere bir adım daha yaklaşacak gibi duran ürün, gerçekten merak ediliyor.

İlgili Video

Mi ve Mi 8 SE’de yer alacak animasyonlu emoji sistemi