reklamı kapat

POPÜLER

Apple HomePod

Akıllı hoparlör Apple HomePod Mini için satış fiyatı ortaya çıktı

Apple‘ın ilk akıllı hoparlörü HomePod, yakında yeni bir sürüme kavuşuyor. Apple’dan 13 Ekim tarihinde HomePod Mini geliyor. İşte ilk bilgiler;

Teknoloji devi Apple, 13 Ekim tarihinde dört adet yeni iPhone 12 ile karşımıza çıkacak. İşte bu etkinlikte bir de HomePod Mini tanıtılacak. Artık tanıtımı kesin olan ve kasım ayında satışa sunulacak denilen ürün, söylendiği kadarıyla 99 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak. HomePod’un tam olarak ufaltılmış bir versiyonu olacak ve 350 dolarlık ilk sürüme nazaran çok daha fazla eve giriş yapacak ürün, sürpriz olmayacağı üzere dijital asistan Siri üzerine kuruluyor. Merkezinde Apple S5 işlemci yer alacak denilen Mini, merak edilen akıllı cihazlar arasında yer alıyor. Bu modelin Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HomePod Mini ilginç dururken, orijinal Apple HomePod halen resmi olarak Türkiye’de satılmıyor

Görebileceğiniz üzere silindirik bir gövde yapısı olan cihaz, gücünü şirketin kendi geliştirdiği A8 işlemciden alıyor. Bünyesinde 4-inç’lik bir şirketin kendi tasarımı subwoofer yer alan hoparlör, özellikle ses performansı konusunda çok iddialı şekilde tanıtılıyor. Bünyesinde yer alan 6 adet mikrofon ile dinlediğiniz müziği ortama uyumlu hale getiren cihaz, Siri erişimine de sahip. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebilen ürün, göründüğünden çok daha ufak bir gövde üzerine kuruluyor.

İlgili Video