reklamı kapat

POPÜLER

Trek Slider
Trek Slider
Trek Slider
Trek Slider
Trek Slider
Trek Slider

Akıllı telefonlar için hazırlanan akılcı slider: Trek [Video]

Video profesyonellerinin her zaman taşıdığı yardımcı ekipmanlardan slider’lar, yatay ya da dikey eksende pürüzsüz kaydırma sağlıyor. Bu noktada yeni geliştirilen ürünlerden Trek, süreci hem kolay hem de çok kullanışlı hale getiriyor.

Kamera kaydırma hareketlerini elinizle yapamayacağınız kadar akıcı hale getiren Trek, akıllı telefonlar için özel olarak hazırlanmış. Buna ek olarak aksiyon kameralarıyla da kullanılabilen ürün, dahili bir motora sahip. Bağlanan akıllı telefon ya da kamerayı kendisi hareket ettirebilen cihaz, özellikle Time-Lapse videolar için harika bir seçenek. Buna ek olarak normal kamera kaydırma hareketi için de kullanılabilen cihaz, akıllı telefon uygulamasından kontrol edilebiliyor. Uygulamasında birçok farklı işinizi kolaylaştıracak mod barındıran ürün, suya karşı da dayanıklı. Tek şarjla 20 saatten fazla çekim yapabilen slider, en büyük farkını gövde yapısıyla koyuyor. Manyetik bağlantı yapısı üzerine kurulan ürün, hazırlanan farklı raylar ile özelleştirilebiliyor. Örneğin kavisli ya da yuvarlak ray kurulumuna izin veren cihaz, böylece yaratıcı çözümler sunabiliyor.

Trek ile akıllı telefon videoları çağ atlıyor

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir seçenek olan slider, dikey çekime izin verecek kadar motor gücüne de sahip. Hemen her yüzeyde kullanılabilen cihaz, eklenecek raylar ile kağıt üzerinde sınırsız kaydırma mesafesi sunuyor. Bağış platformu Indiegogo üzerinde konan 50 bin dolar hedefi 120 bin dolar seviyesine getiren slider, buradan 225 dolar bağış ile elde edilebiliyor. Ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video