reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo’dan Giulia SW sürprizi

Alfa Romeo, hayranlarını sevindirecek bir projeye imza mı atıyor? İddialar ortalığı şimdiden hareketlendirmeye yetecek cinsten.

Alfa Romeo, tarihsel karakteri, kendine özgü tasarım yüzüyle şüphesiz çok farklı bir marka. Alfa’nın uzun bir aranın ardından tekrar üretim bandına yerleştirip kullanıcılara sunduğu Giulia‘nın henüz proje aşamaları bile hayranlarını heyecanlandırmaya yettiği zamanlar hala akıllarda. Tüm sızıntılar ve ortaya çıkan bilgilerin ardından Giulia yine tüm beklentilerin üzerinde kendi karakteriyle geri dönmüştü.

Tekerleğinin tozuyla Nürburgring’de piste çıkan Alfa Romeo Giulia eşsiz tasarımını birde rekorla taçlandırdı. Tıpkı Giulia’nın aşamasında olduğu gibi yeni bir versiyonun söylentileri heyecan yaratmaya yetti. Los Angeles Otomobil Fuarı 2016 kapsamında marka tarihi için önemli bir adım olan SUV modeli Stelvio‘yu tanıtacak olan Alfa’dan önümüzdeki günlerde güzel haberler gelmeye devam edebilir. Kaynaklara göre Alfa Romeo, satışa çıktığı ilk günden itibaren kısa sürede 5.105 adetlik satış rakamı yakalayan Giulia’nın station wagon kasasını önümüzdeki yılın sonlarına yetiştirmeye çalışıyor. 500 beygirin üzerinde bir güç değerine sahip olması beklenen Giulia SW projesi hayata geçmesi halinde, Audi A4 SW ve Mercedes E-Class All-Terrain karşısında nasıl bir performans göstereceği ise şimdiden akıllara gelen sorular arasında. Alfa Romeo, bu adımı gerçekleştirirse hayranlarını sevindirip rakiplerini üzecek gibi gözüküyor.

Sizce Alfa Romeo Giulia SW rakipleri karşısında başarılı olur mu?

*Haberde kullanılan ana görsel Alfa Romeo Giulia SW render çalışmasıdır.