reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Olie Indiegogo
Olie Indiegogo
Olie Indiegogo

Alışkanlıklarınızı değiştirecek akıllı lamba: Olie [Video]

Akıllanan ürünler arasında yeni seçenek daha eklendi. Indiegogo’da destek aramaya başlayan Olie, sunduklarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Popüler bağış sitesi üzerinde konan 30 bin dolarlık hedefi kısa süre toplayan Olie, temel olarak akıllı bir lamba. Oldukça modern görünen bir tasarıma sahip olan ürün, benzerlerinden akıllı asistan desteğiyle ayrılıyor. İsteğe bağlı olarak Google Assistant ya da Amazon Alexa ile elde edilebilen lamba, böylece büyük imkanların kapısı aralıyor. Bünyesinde yer alan mikrofon ile söylendiklerinizi dinleyebilen lamba, hoparlörüyle de cevap verebiliyor. Dijital asistan destekli tüm akıllı diğer cihazlar ile bağlantı kurabilen ürün, aynı zamanda birçok sorunuza da cevap verebiliyor. Parlaklığını değiştirmek için söylemek yeterli olan gelişmiş lamba, titreme sorunu yapmayan yüksek kaliteli LED aydınlatma kullanıyor.

Olie, gelecekte evlerin olmazsa olmazı olacak

Geliştirilen akıllı lambanın kablosuz şarj desteği de var. Alt yüzeyine konan telefonları Qi standardı üzerinden şarj edebilen ürün, dört farklı gövde modeliyle satın alınabiliyor. Akıllı asistana erişim için herhangi bir ekstra cihaza ya da kabloya ihtiyaç duymayan Olie, yapılacak en az 64 dolar bağış ile elde edilebiliyor. Bağış yapanlara 2018 Haziran ayında gidecek olan ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Bu ürün akıllı ev hoparlörlerini bitirir mi dersiniz?

Video