reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTR 3 ve GTR 3 Pro

Amazfit GTR 3 ve GTR 3 Pro akıllı saatler Türkiye’de satışa sunuldu

Amazfit GTR 3 ve GTR 3 Pro akıllı saatler Türkiye’de satışa sunuldu. Modeller yuvarlak tasarımlarıyla oldukça şık görünüyor.

Eski adı Huami olan Zepp Health firmasının altında bulunan ve Türkiye’de de resmi olarak yer alan Amazfit, geçtiğimiz ay detaylarına aşağıda yer verdiğimiz GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 modellerini tanıttı.

İşte modellerden Amazfit GTR 3 ve GTR 3 Pro akıllı saatler, Türkiye’de sırasıyla 1.949 TL ve 2.449 TL‘den satışa sunuldu. Modellerin satışı ilk olarak resmi N11 mağazası MiStore üzerinde başladı. Ürünler için “Amazfit Türkiye Garantili” ibaresi kullanıldı.

Amazfit’in Türkiye’de buradan ulaşabileceğiniz kendi satış kanalı da bulunuyor ancak henüz orada GTR 3 ve GTR 3 Pro için listelenme yapılmış değil. Firmanın resmî sitesinde GTR 3 ve GTR 3 Pro yanında GTS 3 modelini de satması bekleniyor.

Güncelleme: MiStore merkezli satışa GTS 3 modeli de 1.949 TL fiyat ile eklendi.

Amazfit GTR 3 modelleri dikkat çekerken, firma kısa süre önce marka kimliğini de güncelledi

Geçtiğimiz ay bir açıklama yapan şirket, ilk olarak 2014’ten beri 100 milyondan fazla cihaz sevkiyatında bulunduğunu belirtti ve logo değişikliği yaptıklarını aktardı.

Amazfit Türkiye Ülke Müdür Murat Sungur Özkan logo değişikliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “İnsanların yaşam tarzının bir parçası haline gelerek kişiliklerini, enerjilerini ve tutumlarını sergilemelerine yardımcı olduk.

Bu nedenle vizyonumuzu daha iyi ifade etmek ve insanları daha sağlıklı bir yaşam sürmeye teşvik etmek için Amazfit’in markasını yenilemeye karar verdik. Bu yolculuğun ilk adımı olarak yeni Amazfit logosunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni logomuz renkli bir dünyayı temsil ediyor ve kapsayıcı olmanın değerini ortaya koyuyor.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma yukarıdakilere ek olarak Up Your Game sloganı merkeze alan bir marka kimliği oluşturduklarını açıkladı.

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi