reklamı kapat

POPÜLER

amazon mini yazıcı

Amazon imzasını taşıyan ilginç mini yazıcı ile tanışın

Dünyanın en büyük alışveriş devlerinden Amazon, biliyorsunuz donanım tarafında da aktif olarak yer alıyor. Bu sefer bir mini yazıcı gündemde.

Amazon’un birçok farklı donanım ürünü bulunuyor. Bu resmi olarak firma tarafından Türkiye’ye getirilmeyen ürünler arasında çok ilginç seçenekler var.

Firmayı donanım konusunda bir kez daha gündeme getiren Alexa destekli mini yazıcı ise temel olarak basit baskılar yapılmasına odaklanıyor. Bu yazıcı özellikle yapılacak / alınacak listeleri için harika görünüyor.

Buna karşın başka baskılar için de kullanılabilen ürün, bünyesine bir mürekkep barındırmıyor. Bunun yerine direkt olarak yukarıda gördüğünüz rulo şeklindeki özel kağıtlara işlem (Termal temelli) gerçekleştiriliyor.

Bu kağıtlar yapışkanlı olduğundan baskı sonrasında istenilen her yere (Örneğin monitörler) yapıştırılabiliyor. Firma, bu mini yazıcı ile dijital çözümlere rağmen yapışkan not kağıtlarından kopamayanları fazlasıyla memnun ediyor.

Dijital asistan Alexa desteği olduğu için sesli komutlar ile baskı yapabilen ürün, firmanın güncel Echo cihazlarıyla da aktif olarak bağlantı kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon imzalı mini yazıcı aşırı ucuz bir seçenek değil

Aslında ürünün raflara tam olarak ne zaman çıkacağı ya da kaça satılacağı bilinmiyor. Ancak modeli elde etmek için istenilen ön sipariş ücreti 115 dolar seviyesinde yer alıyordu.

Tam adı Smart Sticky Note Printer olan ürün, Amazon Day 1 Editions konseptleri arasında yer alıyor. Firma bu girişimde kullanıcı ilgisine göre bazı konsept ürünleri gerçeğe dönüştürüyor.

Smart Sticky Note Printer bu konuda yeterli desteği görmüş seçenekler arasında yer alıyor. Bu açıdan ürünün üretime alınacağı ve ön sipariş yapanlara temmuz ile eylül ayı arasındaki bir tarihte gönderileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor