reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Her yüzeye baskı yapabilen avuç içi yazıcı

Her yüzeye baskı yapabilen avuç içi yazıcı [Video]

Kendi markasını oluşturmak isteyen makerlardan dilediği gibi orijinal ürünler üretmek isteyenlere kadar hemen herkese hitap eden avuç içi yazıcı PrinCube, profesyonel baskı makinelerini aratmıyor.

Advertisement

Her yüzeye baskı yapabilen bir yazıcı için profesyonellerle çalışmanıza ya da evinizde veya ofisinizde hatrı sayılır yer kaplayan bir baskı makinesi almanıza artık gerek olmayabilir. PrinCube, cebinize dahi sığabilen boyutlarıyla bu dertleri tamamen ortadan kaldırıyor. Dünyanın en küçük yazıcısı olan PrinCube ile rengarenk baskılar alabiliyorsunuz. Üstelik tüm baskı sürecini de hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Cihazı akıllı telefonunuza Wi-Fi aracılığıyla bağladıktan sonra uyumlu uygulamadan baskısını almak istediğiniz görseli belirliyorsunuz ve işlemi başlatıyorsunuz. Baskıyı aldığınız alan üzerinde cihaz kontrolünü ise elinizle basit bir şekilde yapabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Her yüzeye baskı yapabilen avuç içi yazıcı

Mini yazıcı ile geçici dövme dahi yapabilirsiniz

Elbette cihaz uyumluluk sunduğu malzeme yelpazesiyle de favoriniz olmayı amaçlıyor. Kağıt, karton, kumaş, deri, plastik, metal ve hatta tahta üzerinde dahi kullanılabiliyor. Hatta kendi deriniz üzerinde kullanabilir, uyumlu mürekkeplerle dövme dahi yapabilirsiniz. Tek şarjla 6 saat boyunca hiç durmadan kullanılabilen model, Type C bağlantısıyla geliyor. Elbette cihaz boyutlarından dolayı tek satırda 14,3 mm genişliğinde baskılar alabiliyor. Ancak çok satırlı baskıları da destekliyor. Bu sayede farklı boyutlarda baskılar almak mümkün oluyor. PrinCube, standart mürekkep ve yarı kalıcı mürekkep olmak üzere iki farklı kartuşla çalışabiliyor. Standart mürekkep su veya sabunla çıkabiliyor. Yarı kalıcı mürekkepse alkollü bezler veya benzeri malzemelerle çıkarılabiliyor. Indiegogo‘da yoğun ilgi gören PrinCube, 109 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünün Aralık 2019’dan itibaren kullanıcılara gönderilmesi planlanıyor. Bu mini yazıcının tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.