reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming tarafından verilecek yeni ücretsiz oyunlar belli oldu [Haziran 2023]

Amazon Prime Gaming, mayıs ayında da abonelerine birden fazla ücretsiz oyun veriyor. Firma Epic Games Store gibi oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Amazon Prime Gaming abonesi olan kullanıcılar haziran ayında aşağıdaki oyunları (Farklı zamanlarda verilecek toplam 13 yapım) ücretsiz olarak elde edebilecek:

-1 Haziran: Sengoku 2
-1 Haziran: Mutation Nation 
-8 Haziran: Soccer Brawl
-8 Haziran: Over Top
-15 Haziran: The Super Spy
-15 Haziran: Top Hunter
-15 Haziran: SteamWorld Dig 2
-22 Haziran: Neverwinter Nights: Enhanced Edition
-22 Haziran: Autonauts
-22 Haziran: Revita
-29 Haziran: Roguebook
-29 Haziran: Once Upon a Jester
-29 Haziran: Gems of Destiny: Homeless Dwarf 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime hizmetine Türkiye’de kısa süre önceye kadar aylık sadece 7,90 TL ödeme ile abone olunabiliyordu. Bu durum maalesef geride kaldı, Prime’ın aylık fiyatı 39 TL seviyesine yükseltildi. Bu konuda bir açıklama yapan Amazon Türkiye, şunları aktardı: “2020 yılında Türkiye’de hizmete girmesinden bu yana Prime’ı üyelerimiz için daha da değerli hale getirmek adına yatırımlarımızı sürdürürdük. Hızlı, ücretsiz, sınırsız Prime teslimatına daha fazla ürün seçeneği ekledik, ücretsiz ertesi gün teslimat yapılan il sayısını 17’den 50’ye çıkardık, ‘Çok Al, Az Öde’, randevulu teslimat ve indirimlere erken erişim gibi yepyeni avantajları üyelerimize sunduk.  Ayrıca Prime Video’da, ‘Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ gibi Amazon Originals içeriklerinin sayısını artırırken, 2022 yılında Türkiye sinemalarının en çok izlenen filmi olan Bergen ve ilk yerli Amazon Originals filmi ‘Rüyanda Görürsün’ de dahil birçok film ve diziyle içeriğimizi zenginleştirdik. 25 Nisan itibarıyla Prime hizmetimizin aylık üyelik fiyatını 39 TL olarak güncelliyoruz. Bu yeni fiyat, yeni üyeler için 25 Nisan’dan, mevcut Prime üyelerimiz için 25 Mayıs’tan sonraki ilk fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır. Bu, Türkiye’de Prime’ın hizmete girdiği 2020 yılından bu yana yapılan ilk değişikliktir. Prime ile üyelerimize benzersiz avantajlar sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” 

Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

İLGİLİ HABERLER