reklamı kapat

POPÜLER

Anadolu Isuzu cephesinden sevindiren Azerbaycan başarısı

Anadolu Isuzu cephesinden dikkat çeken Azerbaycan başarısı

Dünya pazarlarında büyümesini sürdüren Anadolu Isuzu, son olarak Azerbaycan’a 25 Isuzu Novoultra midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.
Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurt dışı pazarlardaki satışlarını artırmaya ve rekabetçi pazarlardaki varlığını sürekli güçlendirmeye devam ediyor. İhracat başarılarını sürdüren marka, son olarak Azerbaycan Cumhuriyeti Özel Devlet Koruma Hizmeti’ne 25 Isuzu Novoultra midibüsün teslimatını gerçekleştirdi. 2021 yılında şirketin ihracat geçmişindeki en yüksek rakamlara ulaşan Anadolu Isuzu, böylece 2008 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Azerbaycan’a bugüne kadar toplam 1121 aracın teslimatını gerçekleştirmiş oldu. Yurt dışında yeni pazarlara açılırken mevcut pazarlardaki varlığını da güçlendirmeye devam eden şirket halihazırda 45 ülkeye ihracat yapıyor. Marka, yaygın distribütör ve servis yapılanmasının yanı sıra satış sonrası destek alanındaki başarılarıyla yurtdışı pazarlarda giderek daha fazla tercih ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anadolu Isuzu Novoultra ile ihracat başarısı yakaladı

Anadolu Isuzu’nun turizm, servis ve toplu taşıma alanında Türkiye’de olduğu gibi yurtdışı pazarlarda da en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Novo ailesinin üyesi Novoultra, hem sürücüsüne, hem de yolcularına yüksek konforlu ve güvenli yolculuk olanağı sunuyor.

Küçük otobüs segmentinde Anadolu Isuzu’ya uzun yıllardır pazar liderliğini sağlayan modeller arasında yer alan Novoultra 7,3 metre uzunluğu, Euro 6 emisyon standartlarına uygun 190 PS gücündeki yüksek performanslı ve dayanıklı motoru, otomatik şanzımanı ile servis, turizm ve okul taşımacılığı için ideal çözüm niteliğinde.

Yüksek yolcu kapasitesi, üstün manevra yetenekleri, ferah iç hacmi ve geniş bagaj olanakları ile rekabette öne çıkan Isuzu Novoultra, şirketin Çayırova’daki üretim tesislerinde uyguladığı “Terzi Usulü İmalat” modeli ile müşterilerin isteğine göre, özel donanımlarla üretilip teslim ediliyor.

İlginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti