reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad Paper

E-Ink tablet Huawei MatePad Paper Türkiye’de satışa sunuldu

Kısa süre önce Türkiye için İstanbul’da görücüye çıkarılan Huawei MatePad Paper e-ink tableti, Türkiye’de satışa sunuldu.

Direkt olarak burada 4 GB RAM + 64 GB depolama ile satışa sunulan Huawei MatePad Paper, satış kanalına göre 10 Temmuz tarihinde stoklara girecek. Model için verilmesi gereken ücret ise tam 7.498 TL olacak. Bu fiyat ile hedef kitlesi çok kısıtlı olacak ürün için Huawei Türkiye kendisi şunları aktarıyor: “Huawei, kağıt benzeri bir yüzeyde çalışma deneyimin keyfini çıkarırken istedikleri yerden çalışma özgürlüğüne değer veren kullanıcılar için ilk e-ink tableti MatePad Paper’ı piyasaya sürdü. Taşınabilir olacak şekilde tasarlanan MatePad Paper, ince form faktörünü ve yaklaşık 360 g hafif ağırlığını vurgulayarak kaliteli okumaları avuçlarınızın içine getiriyor. MatePad Paper, kullanıcılara göz dostu ve derinlemesine bir okuma deneyimi sunan 10,3 inç HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı.

TÜV Rheinland Paper Like Display sertifikasını alan dünyanın ilk e-ink ekran modülüne sahip tablet, benzersiz ekran-kalem kombinasyonuyla, ucu tabletin ekranıyla buluştuğu anda kağıda yazma hissini yaşamanıza ve yazarken hoş bir “hışırtı” sesi duymanıza olanak tanıyor. Bu tanıdık kağıt benzeri his, kullanıcıların kendilerini hızlı bir şekilde yazıya vermelerini sağlıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatı yanında genel yapısı itibarıyla da hitap ettiği kitle kısıtlı olan ürün, şık bir tasarıma sahip ve firmanın açıklamasına göre okurken ve yazarken kağıt gibi hissettiriyor. E-Kitap okuma yanında çizim desteği veriyor olmasıyla dikkat çeken ürün, bunun için bir kalem ile geliyor. Yazılı notlara daha fazla detay için sesli not dahil edilmesine de imkan tanıyan MatePad Paper, not güvenliği için şifreleme desteğine de eksik etmiyor.

Huawei MatePad Paper yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle