reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad Paper

E-Ink ekranlı Huawei MatePad Paper tablet için yeni avantajlı fiyat [Kasım 2023]

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında mercek altına aldığımız Huawei MatePad Paper tablet için indirim fırsatı geldi. E-mürekkep ekran teknolojisiyle kağıt hissiyatı sunan model, 10,3 inçlik ekranıyla piyasada satılan E-Mürekkep ekranlı tabletlerden kolayca ayrılıyor.

Model ince tasarımı ve zengin aksesuar desteğiyle de fark yaratıyor. HarmonyOS 2 işletim sistemi yüklü gelen tablette Huawei Kirin 820E işlemcisi ve 64 GB dahili hafıza yer alıyor. Pil kapasitesi 3.625 mAh olan tablet E-Ink teknolojisi sayesinde  tam dolu pille 10 güne varan bir pil ömrü sunuyor.  1872 x 1404 piksel çözünürlüklü 10,3 inç ekranla gelen cihazın kutu içeriğinden 22,5 watt gücünde bir adaptör çıkıyor.  Tabletin pili bu adaptörle 1.5 saatte şarj edilebiliyor.  Tablette kablosuz şarj özelliği ise mevcut değil. Kalem tarafına bakıldığında Huawei M-Pencil tam dolu pille yaklaşık 10 saatlik bir pil ömrü vadediyor. Tablet 30 saniye şarj edildiğinde 10 dakikalık bir kullanım imkanına sahip. İnternetten indirilen e-pub veya PDF formatındaki dosyalar MatePad Paper’da açılabiliyor. Bunun için bu formattaki dosyaları e-posta yoluyla gönderip tablet üzerinden açmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad Paper çoğu uygulamaya destek veriyor

Tableti bilgisayara bağlayarak da e-pub veya PDF formatındaki makaleler MatePad Paper da okunabiliyor. Tablette AppGallery, Tarayıcı, Dosyalar, Cloud, Ses Kaydedici ve Hesap Makinesi gibi uygulamalar yüklü geliyor. AppGallery üzerinden Storytel, WPS Office ve Bundle gibi uygulamalar yüklenebiliyor. Resmi fiyatı 10.999 TL olan tabletin fiyatı 10.559 TL‘ye gerilemiş durumda.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER