reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro

ANC destekli Huawei FreeBuds Pro için yeni indirim fırsatı

Beyaz, siyah ve gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan Huawei FreeBuds Pro‘nun fiyatında yeni bir indirim fırsatı var. 1.499 TL‘lik fiyata sahip olan kablosuz kulaklık şu anda 1.168 TL‘ye satılıyor.

Beyaz renkli model için bu fiyat geçerliyken kulaklığın siyah renginin fiyatı 1.340 TL, gümüş renkli modelinin fiyatı ise 1.280 TL.

Aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren kulaklık bu sayede arka plandaki sesleri azaltabiliyor. Kulaklık seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Kirin A1 işlemcisinin tercih edildiği kulaklıkta Bluetooth 5.2 bağlantı noktası bulunuyor. Her kulaklıkta 52.5 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Cihaz kablosuz şarj teknolojisine de destek veriyor. Modelin ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise tam 8 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Şarj kutusu ile beraber toplam kullanım ANC ile 20 saat, ANC olmadan 30 saat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro güçlü ses performansı vadediyor

Kulaklıkta 11 mm’lik dinamik ses sürücüsü bulunuyor. Bas aralıklarını en net şekilde hissetmeyi sağlayan sürücü, gürültü seviyesini etkileyici şekilde düşürüyor. Cihaz, 40 dB’e kadar engellediği gürültüyle saflığı ve sakinliği dinlemenizi mümkün kılıyor.

Huawei

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti