reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro

ANC destekli Huawei FreeBuds Pro’nun fiyatı en düşük seviyede

Huawei FreeBuds Pro modelinin fiyatında indirim yapıldı. Beyaz renk seçeneğine sahip modelin fiyatı 1.499 TL‘den 1.213 TL‘ye geriledi. Siyah renkli model şu anda 1.259 TL’ye, gümüş renkli model ise 1.331 TL’ye satılıyor.

Advertisement

Tasarımıyla AirPods Pro’yu andıran model üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Kirin A1 işlemcisinin tercih edildiği kulaklıkta Bluetooth 5.2 bağlantı noktası bulunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine de destek veren kulaklık bu sayede arka plandaki sesleri engelleyebiliyor. Kulaklık seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Her kulaklıkta 52.5 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Cihaz kablosuz şarj teknolojisine de destek veriyor. Modelin ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise tam 8 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Şarj kutusu ile beraber toplam kullanım ANC ile 20 saat, ANC olmadan 30 saat.

Kulaklıkta 11 mm’lik dinamik ses sürücüsü bulunuyor. Bas aralıklarını en net şekilde hissetmeyi sağlayan sürücü, gürültü seviyesini etkileyici şekilde düşürüyor. Cihaz, 40 dB’e kadar engellediği gürültüyle saflığı ve sakinliği dinlemenizi mümkün kılıyor.

Huawei

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti