reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro
Huawei FreeBuds Pro
Huawei FreeBuds Pro

Dinamik ANC özelliğiyle dikkat çeken Huawei FreeBuds Pro’nun fiyatı düştü

Huawei FreeBuds Pro modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz eylül ayında fiyatı 1.168 TL’ye düşen kulaklık şu anda 1.044 TL‘ye satılıyor.

Beyaz ve siyah renkler bu fiyata satılırken gümüş renkli modelin fiyatı ise 1.070 TL.

Huawei’nin en iddialı kablosuz kulaklık modeli olan FreeBuds Pro, tasarım olarak AirPods Pro modelini andırıyor. Kirin A1 işlemcisinden güç alan kulaklıkta ANC özelliği de bulunuyor. Arka plandaki gürültüyü engelleme yeteceğine sahip olan kulaklık bu özelliği dinamik olarak sunuyor. Huawei FreeBuds Pro, gürültü engelleme seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Kulaklıkta Bluetooth 5.2 bağlantı noktası bulunuyor. Her kulaklıkta 52.5 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Cihaz kablosuz şarj teknolojisine de destek veriyor. Modelin ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise tam 8 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Şarj kutusu ile beraber toplam kullanım ANC ile 20 saat, ANC olmadan 30 saat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro güçlü ses performansı vadediyor

Kulaklıkta 11 mm’lik dinamik ses sürücüsü bulunuyor. Bas aralıklarını en net şekilde hissetmeyi sağlayan sürücü, gürültü seviyesini etkileyici şekilde düşürüyor. Cihaz, 40 dB’e kadar engellediği gürültüyle saflığı ve sakinliği dinlemenizi mümkün kılıyor.

İlginizi Çekebilir

Pazarın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın