reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music Award

The Weeknd

Olivia Rodrigo

H.E.R.

Wizkid

OFFICIAL HIGE DANDISM

Aya Nakamura

RIN

Scriptonite

Apple Music Award kazananları açıklandı; önemli isimler ödül aldı

Teknoloji devi Apple, bugün Apple Music Award kazananlarını açıkladı. Farklı kategorilerde önemli isimler ödül aldı.

Apple Music Award kazananları yılın müzik tarafında en çok dikkat çeken isimlerini gözler önüne serdi. Apple’dan bu sefer global olarak Yılın Sanatçısı ödülünü The Weeknd aldı. Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı, Yılın Albümü ve Yılın Şarkısı ödülleri ise Olivia Rodrigo‘ya verildi.

Yılın Şarkı Sözü Yazarı ödülünü H.E.R alırken, Afrika özelinde yılın sanatçısı Wizkid oldu. Aynı ödül Fransa özelinde Aya Nakamura‘ya, Almanya özelinde RIN‘e, Japonya özelinde OFFICIAL HIGE DANDISM‘e ve son olarak Rusya özelinde Scriptonite‘e verildi.

Apple tarafından verilen ödüller oldukça büyükler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Music Award kazananları dikkat çekerken, Apple en son Türkiye merkezli kur güncellemesi ile büyük ses getirmişti

23 Kasım tarihinde meydana gelen büyük dolar / euro kur artışı nedeniyle internet sitesi üstünden satışını durduran / durdurmak zorunda kalan Apple Türkiye, geçtiğimiz günlerde yeniden satışa başladı. Ancak yeniden satış beklendiği gibi büyük bir kur güncellemesi yani fiyat artışı getirdi.

Türkiye’de Apple’ın ürünlerine sahip olmak daha da zorlaştı. Ortaya çıkan son tabloda en çok dikkat çekenler elbette iPhone 13 ailesine yönelik ciddi artışlar oldu. Artık Türkiye’de en ucuz iPhone 13 modeli 13.999 TL’den, en ucuz iPhone 13 Pro modeli ise tam 19.999 TL’den başlıyor.

iPhone 13’lerin resmi tanıtım videosu