reklamı kapat

POPÜLER

Taylor Swift Apple Music

Taylor Swift, 2023 Apple Music Yılın Sanatçısı oldu

 - Güncelleme: 08 Kasım 2023 19:56

Dünyanın son dönemdeki en popüler şarkıcılarından olan Taylor Swift, 2023 Apple Music Yılın Sanatçısı seçildi.

Rekorlar kıran olağanüstü bir 2023’ün ardından Taylor Swift, Apple Music’in 2023 için belirlediği yılın sanatçısı seçildi. Apple’ın, “Swift bu yıl inkar edilemez bir şekilde süper yıldızlığın yeni bir alanına ulaştı.” açıklamasını yaptığı Swift, açıklamaya göre 2023’ün ilk 10 ayında tam 65 şarkıyla Apple Music’in “Global Daily Top 100listesine girerek diğer tüm rakiplerini geride bıraktı. Bu başarı için bir açıklama yapan Swift, “2023 Apple Music Yılın Sanatçısı seçilmekten büyük onur duydum. Bu yılı şimdiye kadarki en inanılmaz yıl haline getiren her bir dinleyicime çok teşekkür ederim.” dedi. Apple’ın Apple Music ve Beats’ten sorumlu başkan yardımcısı Oliver Schusser ise, “Taylor Swift’in sadece rekor kırdığı bu yıl değil, tüm kariyeri boyunca müzik üzerindeki etkisi kesinlikle yadsınamaz. Onun sektördeki nüfuzunun önümüzdeki yıllarda da hissedileceğine şüphe yok ve başarılarını kutlama fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Servis bundan önce bizim gündemimize yeni bir özellikle gelmişti. Türkiye’de uzun süredir açık olan Apple Music servisinin aboneleri, geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulan yeni radyo istasyonu “Keşif İstasyonu” ile yeni müzikler keşfetmek adına bir alternatif daha kazanmıştı.

Apple tarafından hazırlanan ve algoritmalar ile yönetilen bu istasyonda, daha önce dinlediklerinize ve sevdiğiniz müzik tarzlarına bakılarak sevebileceğiniz ancak duymadığınız farklı müzikler bir araya getiriliyor. Bu tarz istasyonlar biliyorsunuz Spotify gibi diğer rakiplerde de yer alıyor ve yeni müzikler keşfetmek konusunda gerçekten büyük fayda sağlayabiliyor. Apple Music aboneleri kendilerine özel keşif istasyonlarına direkt olarak buradan ulaşabiliyor.

Taylor Swift ve Apple Music gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER