reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro 2

ANC’li Huawei Freebuds Pro 2 için yeni BİM kampanyası [Eylül 2023]

Huawei FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklık için BİM fırsatından söz etmek istiyoruz. Geçtiğimiz temmuz ayında mercek altına aldığımız kulaklık yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle fark yarıyor.

Akıllı gürültü engelleme özelliği ve 30 saate varan pil ömrüyle göze çarpan modelde çift cihaz bağlantı desteği dede var. Bu sayede kulaklık aynı anda iki farklı cihaza bağlanabiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte IP54 sertifikası da bulunuyor. Bu sertifika kulaklığın suya ve toza karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Kulaklık bu sayede yağmurlu havalarda veya spor yaparken rahatlıkla kullanılabiliyor. Fransız ses şirketi Devialet iş birliğinde geliştirilen kulaklık ANC açıkken toplam 18 saatlik kullanım süresi sunuyor. ANC kapatıldığında bu süre 30 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın sol ve sağ parçalarında AirPods Pro’da olduğu gibi sıkma hareketiyle kontrol sağlanıyor. Kulaklık parçalarından birisine uzun sıkıştırma yapıldığında ortam moduna veya aktif gürültü engelleme özelliğine geçiş yapılıyor. Aynı işlem yapıldığında bu özellikler kolayca kapatılıyor. Sıkıştırma yapılarak parçayı duraklatmak veya oynatmak da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklık selefine kıyasla daha iddialı performans vadediyor

Frekans tepki aralığı 14 Hz-48 kHz olan kulaklıkta 11 mm’lik dört mıknatıslı dinamik bir sürücü kullanılıyor. Huawei’nin belirttiğine göre bu sürücü önceki modele kıyasla aktarım gücünü yüzde 30 oranında artırıyor. BİM’in online sayfası üzerinden satın alınabilen kulaklığın indirimli fiyatı ise 3.399 TL.
Huawei FreeBuds Pro 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER