reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro 2

30 saat pil ömrü sunan Huawei FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklık için BİM fırsatı [Ocak 2024]

 - Güncelleme: 02 Şubat 2024 19:21

Huawei FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya var. BİM’de kampanyalı olarak temin edilebilen kulaklık piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor.

Huawei FreeBuds Pro 2 üst düzey bir kablosuz kulaklık için aktif gürültü engelleme özelliği de var. Bu sayede arka plandaki gürültüleri engelleyebilen cihaz uzun bir pil ömrü vadediyor. Kullanıcılar tam dolu pille kulaklığı 30 saat boyunca kullanabiliyor. Cihazda çift cihaz bağlantı desteği dede var. Bu sayede kulaklık aynı anda iki farklı cihaza bağlanabiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte IP54 sertifikası da bulunuyor. Bu sertifika kulaklığın suya ve toza karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Kulaklık bu sayede yağmurlu havalarda veya spor yaparken rahatlıkla kullanılabiliyor. Fransız ses şirketi Devialet iş birliğinde geliştirilen kulaklık ANC açıkken toplam 18 saatlik kullanım süresi sunuyor. ANC kapatıldığında bu süre 30 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın sol ve sağ parçalarında AirPods Pro’da olduğu gibi sıkma hareketiyle kontrol sağlanıyor. Kulaklık parçalarından birisine uzun sıkıştırma yapıldığında ortam moduna veya aktif gürültü engelleme özelliğine geçiş yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Freebuds Pro 2 kablosuz kulaklığın BİM’deki fiyatı ne kadar?

Aynı işlem yapıldığında bu özellikler kolayca kapatılıyor. Sıkıştırma yapılarak parçayı duraklatmak veya oynatmak da mümkün. Kulaklığın BİM’deki fiyatı ise 3.399 TL. Kulaklık kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın