reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Ear 2

ANC destekli Nothing Ear (2) kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Mart 2024]

Nothing Ear (stick) kablosuz kulaklıkla birlikte Nothing Ear (2) kablosuz kulaklığın da fiyatı geriledi. Daha önceden paylaştığımız modelden farklı olarak bu modelde aktif gürültü engelleme özelliği yer alıyor.

Bu özellik sayesinde arka plandaki gürültüleri engelleyebilen kulaklıkta yüksek çözünürlük ses sertifikası bulunuyor. 11,6 mm’lik sürücülerle güçlü ses performansına destek veren kulaklığın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. 4,5 gram ağırlığındaki kulaklık konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyor. 1 Mbs’ye kadar oynatma imkanı sunan cihaz Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlüklü akış için LHDC 5.0 codec özelliğine de destek veriyor. Çift bağlanabilirlik özelliğinin de bulunduğu kulaklık bu sayede aynı anda iki farklı cihaza bağlanabiliyor. Şarj kutusuyula birlikte 36 saate varan kullanım süresi sunan kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 8 saatlik bir kullanım süresi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear (2) kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Nothing X uygulaması üzerinden ekolayzır özelliği de sunan kulaklık bu sayede kullanıcıların sesi özelleştirmesine de imkan tanıyor. Piyasadaki fiyatı 4.299 TL olan kulaklık bir satış kanalında yapılan indirim neticesinde 3.699 TL‘ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldiğinde de sizlere aktaracağız.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın