reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone (2)

ANC’li Nothing Ear (2) kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Nisan 2024]

Aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen Nothing Ear (2) kablosuz kulaklığın fiyatı düştü. Tasarımıyla piyasada satılan kablosuz kulaklıklardan ayrılan cihaz aynı zamanda konforlu tasarımıyla da göze çarpıyor.

Yaklaşık 4,5 gram ağırlığa sahip olan Nothing Ear (2), IP54 sertifikasına da destek veriyor. Bu sayede su sıçramalarına, tere ve toza karşı dayanıklı olan kulaklıkta özel olarak geliştirilmiş 11,6 mm dinamik sürücü kullanılıyor. Kulaklık 1 Mpbs’ye kadar oynatma ve 24 bit/192 kHz’ye kadar frekanslar için Hi-Res Audio sertifikasına destek veriyor. Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlüklü akış için LHDC 5.0 teknolojisi de kulaklıkta yer alıyor. Kulaklık 40 db’ye kadar aktif gürültü engelleme ile istenmeyen gürültüyü susturabiliyor. Kullanıcılar üç ANC seviyesi arasında geçiş yapabiliyor. Yüksek ses ve kaliteli bir ses performansı vadeden kulaklıkta üç yüksek çözünürlüklü mikrofonu da bünyesinde barındırıyor. Cihaz akıllı algoritmalara, rüzgar geçirmez yapıya ve kalabalığa karşı aramalar için 1 milyondan fazla sesi analiz ediyor. Fast Pair özelliği ile herhangi bir Android cihaza kolayca bağlanmak mümkün. Kulaklık Nothing Phone imzalı telefonlarda oyun oynarken kullanıldığında otomatik olarak düşük gecikme moduna geçiyor. 10 dakikalık şarjla 8 saat kullanım süresi vadeden cihaz şarj kutusuyla birlikte 36 saate varan konuşma süresi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear (2) kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li akıllı telefonlar için geliştirilen Nothing X uygulaması üzerinden ekolayzır seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. Resmi satış fiyatı 4.299 TL olan kulaklık bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 3.649 TL‘ye temin ediliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın