reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM4
Sony WF-1000XM4

ANC ve ses performansıyla fark yaratan Sony WF-1000XM4’ün fiyatı düştü

Kablosuz kulaklık pazarının en başarılı modellerinden olan Sony WF-1000XM4‘ün fiyatında indirim fırsatı var. Türkiye’de 2.999 TL‘ye satılan model şu anda 2.796 TL’ye satın alınabiliyor.

Gümüş renk seçeneği bu fiyata satılırken siyah renkli modelin fiyatı ise 2.999 TL. Hem ses hem de aktif gürültü engelleme performansıyla piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan olan Sony WF-1000XM4’te özel olarak tasarlanan 6 mm’lik sürücüler bulunuyor. Küçük boyutuna rağmen dinamik bir ses üreten kulaklıktaki V1 adı verilen işlemcisi ses kalitesini yükseltiyor ve bozulmayı da azaltıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan model arka planda oluşabilecek gürültüyü engelliyor. Özellikle sıkça uçuş yapan birisiyseniz bu özellik faydalanı görünüyor.

Konuş ve sohbete başla özelliği otomatik olarak müziği duraklatıyor ve kullanıcılar bu sayede ortam sesini rahatlıkla duyabiliyor. Konuşma bittiğinde ise müzik otomatik olarak tekrar çalmaya devam ediyor. Konuş ve sohbete başla özelliği kullanıcıların seslerini tanıyor ve sese göre tepki veriyor. Hüzmeleme mikrofonları ve kemik iletimi sensörü kullanan hassas ses algılama teknolojisi sesin karşı tarafa net ve doğru bir şekilde iletilmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM4 uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor

Sadece kulaklıklar sadece 8 saate varan bir pil ömrü sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte kullanım süresi 24 saate kadar çıkıyor. 5 dakika şarjla 60 dakika kullanım imkanı da vadeden kulaklık Qi teknolojisine sahip olduğu için kablosuz olarak da şarj edilebiliyor.

Sony

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın