reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp Android Tablet desteği

Androd için WhatsApp tarafında önemli yenilik

Dünyanın açık ara en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android tarafında tablet desteği kazandı. İşte konu hakkında bilinmesi gerekenler.

Android akıllı telefonlar için WhatsApp çok uzun yıllardır kullanımda bulunuyor. Ancak artık uygulamanın bazı kişiler tarafından merakla beklenen tablet sürümü de bulunuyor. İlk aşamada beta sürümü yayımlanan uygulama, kişilerin Android tabletleri üzerinden de WhatsApp iletişimi kurmasına imkan tanıyor. Sadece SIM kart takılabilen Android tabletlerde kullanılabilen uygulama, beta programına katılanlar tarafından Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Sadece WiFi bağlantı desteği bulunan tablet modellerinde çalışmayacağı özellikle belirtilen uygulama, şu an ikinci bir hesaba da ihtiyaç duyuyor. Telefon ile tablet aynı anda aynı hesap ile kullanılamıyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp artık Android tabletlerde de karşımıza çıkacak

Facebook’un hayatımızın vazgeçilmezi halini alan uygulaması, güçlü rakiplerine rağmen alandaki liderliği kimseye bırakmıyor. Birçok özellikle geliştirilen ve Hikayeler altyapısına dahi destek veren uygulama, sadece kişisel değil şirketler ile olan iletişimi de değiştiriyor. Ayrıca artık milyonlarca insan iş hayatında bile e-posta yerine daha WhatsApp’ı kullanıyor. İletişim dünyasını ciddi anlamda değiştiren servis, görüldüğü üzere kapsama alanını da büyütmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Dört arka kameralı Samsung Galaxy A9