reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus OPPO

Android tablet pazarına dahil olacak son isim OnePlus mı olacak?

 - Güncelleme: 05 Temmuz 2021 10:15

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan OnePlus, Android tablet pazarına girecek olabilir. İşte yeni ortaya çıkanlar;

Kısa süre önce bulunan yeni bir marka kaydına göre OnePlus Pad geliyor. Peki bu ne olacak? Bu isim direkt olarak bir Android tablet modeline işaret ediyor.

OnePlus’ın ürün gamında şu an akıllı telefon, akıllı saat, akıllı televizyon ve kablosuz kulaklık kategoriler yer alıyor.

İşte bunlar arasına bir Android tabletin dahil edilmesi fazlasıyla mantıklı görünüyor. Ancak bu ürün hakkında kayıtlanan isim dışında şimdilik başka bir detay yer almıyor.

Model için somut bir sızıntı yapılamamış olması da çıkışın yakın olmadığını gösteriyor. OnePlus’ın tablet pazarına 2022’nin ilk çeyreğinde girmesi bekleniyor. Ancak bu da henüz kesinleşmiş bir detay değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus gibi Vivo ve Realme de ilk tablet modelleri için hazırlanıyor

Kısa süre önce Vivo’dan “Pad” ismine sahip bir Android tablet modeli geliyor haberi gündem olmuştu. Firma Vivo Pad ismini Avrupa merkezli olarak kayıt altına almıştı.

Firma hatta kısa süre önce Android tablet pazarına gireceğini doğruladı. Vivo’nun ilk Android tablet modeli dördüncü çeyrek içerisinde yani 2021’in sonunda resmi olarak geliyor.

Realme ise biliyorsunuz şu an akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi ürünlere sahip. İşte bunlar arasına ileride Realme Book ve Realme Pad de gelecek.

Book” adı verilen model firmanın ilk dizüstü olacak. “Pad” olarak isimlendirilen model ise firmanın ilk tablet modeli olacak. Dizüstünü Windows üzerine kuracak firma, tableti ise sürpriz olmayacağı üzere Android ile pazara sunacak.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli

İLGİLİ HABERLER